Bellrylaan, Noordheuwel, Krugersdorp, 1740, Tel: +27(0)11 954 1032, GPS -26.096486, 27.808242 info@nories.co.za

KONTAK ONS

Fisiese Adres

Bellrylaan
Noordheuwel
Krugersdorp
1740

Posadres:

Privaatsak
X2032
Krugersdorp
1740

Telefoon:

Tel:  +27(0) 11 954 1032
Faks: +27(0) 11 954 1033 

GPS

-26.096486, 27.808242
-26° 5' 47.35", +27° 48' 29.67"

kontakpersone

Dagbestuur

Hoof:
Dr J.A.C. Fourie: jacfourie@nories.co.za

Adjunkhoofde:
Me A de Jager: adejager@nories.co.za
Mnr D. Kriel: sport@nories.co.za
Mnr S. le Roux: sakkie@nories.co.za

Graadvoogde

Gr 8: Me Nadia Boshoff: nadia@nories.co.za
Gr 9: Me Janiene Daubert: janiena@nories.co.za
Gr 10: Me Sonja le Roux: sonja@nories.co.za
Gr 11: Me Marietjie Muller: marietjie@nories.co.za
Gr 12: Me Audrey Rossiter: audrey@nories.co.za

Norieraad

Mnr Otto Joubert: otto@nories.co.za
Me Karen Erasmus: kerasmus@nories.co.za

Ondersteuningsdienste

Administrasie
Tienkie 'tLam: tienkie@nories.co.za

Bemarking
Sonet Guy: sonet@nories.co.za

Dissipline
Johan Engelbrecht: johan@nories.co.za

Sielkundige
Dr. Leonora de Villiers: sielkundige@nories.co.za

Sport

Netbal: Me Karen le Roux: netbal@nories.co.za
Rugby: Mnr Rocky Truter: rugby@nories.co.za
Hokkie: Me Mariana Coetzee: hokkie@nories.co.za
Krieket: Mnr Etienne J. van Rensburg: etienne@nories.co.za
Atletiek: Mnr Charl Fourie: charlf@nories.co.za
Tennis: Me Retha Venter: tennis@nories.co.za
Avontuursport: Mnr Pieter du Plessis: avontuursport@nories.co.za
Rasieleiers: Me Lizette Kotze: rasieleiers@nories.co.za
Skaak: Me Marica de Wet: drama@nories.co.za
Landloop: Mnr Franco Oosthuyzen: info@ifphotography.co.za
Muurbal:Me Jeanine de Kock: muurbal@nories.co.za
Skuba duik: Me Sigi Pretorius: sigi@nories.co.za
Norie Nomades (stapklub): Me Laetitia Deetlefs: laetitia@nories.co.za

Kultuur

Koor: Me Annemarie Lubbe: koor@nories.co.za
Drama: Me Marica de Wet: drama@nories.co.za
Redenaars & debat: Me Marthie van Deventer: marthie@nories.co.za
Talentweek & skryfkompetisie: Me Erna Clunie: kultuur@nories.co.za
Acapella: Me Rianda Geldenhuys: rianda@nories.co.za
Norie Talentweek: Me Erna Clunie: kultuur@nories.co.za